top of page
Derste Not Almak

Tüm Hizmetlerimiz

Ön Hazırlıklar Hizmet Paketimiz

Almanya'da üniversite eğitimi almak için bilmeniz gerekenler hakkında sizi bilgilendiriyor, geleceğinizi şekillendirecek  kararları birlikte almanızı sağlıyoruz. Fora Beratung olarak ilk görüşmeyi ücretsiz olarak sunuyoruz.

Bizden danışmanlık desteği almaya karar verirseniz...

İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir danışmanık planı oluşturuyor, başvuru sürecinin her aşamasında sizi şeffaf bir şekilde bilgilendiriyoruz. Kariyer tercihiniz sonucunda en doğru üniversitelere yerleşmenizi sağlıyoruz. Ön Hazırlıklıklar paketi kapsamında seçtiğiniz üniversitelere 4 başvurunuzu biz yapıyor, başvurularınızı takip ediyor ve kabul belgelerinizi size ulaştırıyoruz.

Başlangıç Hizmet Paketimiz

Tebrikler! Almanya'da hangi üniversitede eğitminize başlayacağınıza karar verdiniz. Şu anda önünüzde aşmanız gereken bir kaç tane daha engel var. Üniversite eğitiminize zamanında ve sorunsuz başlayabilimemiz için size Başlangıç Paketi hizmetimizi sunuyoruz.

Almanya'da üniversite eğitimi almak için yasal zorunluluklar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Almanya'da eğitim alabilmesi için ülkenin Türkiye'de bulunan dış temsiliciliklerinden gerekli vizeyi edinmesi gereklidir. Fora Beratung olarak sizin için gerekli bütün belgeleri hazırlıyor, vize randevunuzu alıyor ve sizi vize mülakatına hazırlıyoruz. Vize işlemi için gerekli olan bütün prosedürleri nasıl yapabileceğiniz hakkında sizi bilgilendiriryoruz.

Almanya'ya geldikten sonra

Tebrikler! Hayallerinize bir adım daha yaklaştınız. Biz de sizin için öğrenci yurdu başvurlarınzı yapıyor, diğer konaklama imkanları hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Ayrıca Almanya'ya geldikten sonra yapmakla yükümlü olduğunuz işlemleriniz tamamlıyor, ikamet kaydınızı ve oturma izni randevunuzu otomatik olarak ayarlıyoruz.

Devam Hizmet Paketimiz

Almanya'da üniversite eğitimi akademik olarak zorlayıcı olabilir. Deneyimlerimiz size aktarıyor ve uyum sürecinizinizde yanınızda oluyoruz.

Akademik hayata başlangıç ve zorluklar

Almanya'da üniversite eğitimi düşündüğünüzden daha fazla emek ve çalışma isteyebilir. Fora Beratung Türkiye'den gelip Almanya'da okumuş uzmanlardan oluştuğudan, profilinize uygun bir oryantasyon programı hazırlıyor ve akademik olarak bire bir yanınızda oluyoruz. 

Üniversite modüllerinde yanınızdayız

Geniş üniversite asistan ağımız sayesinde ek olarak zorlandığınız dersler için akademik yardım almanızı sağlıyor ve size koçluk ediyoruz.  Bu sayede Almanya'daki ilk senenizde emin adımlarla ilerleyeblir ve akamdemik hayatınızda sağlam bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ilginiz mi çekti? Veya aklınızda sorular mı var? Bize hemen yazın.

Bizimle iletişim kurudğunuz için teşekkür ederiz. Size en yakın zamanda cevap vereceğiz.
bottom of page