top of page

Hizmetlerimiz ve Ücretler

Fora Beratung tarafından sunulan tüm hizmetleri bu sayfa üzerinden keşfedebilirsiniz. Hizmet bedelleri ve kişiye özel hizmetler için lütfen bize ulaşın.

Ön Hazırlıklar Paketi

Ön Hazırlıklar paketi Almanya'da üniversite okuma fikrinizden ilk kabulunuza kadar bütün hizmetlerimizi içererir. Paket dahilinde virtuel danışmanlık görüşmeleri, başvuru belgelerinin hazırlanması, başvururların gönderilmesi ve takibi dahildir. Fiyatlarımıza yasal vergiler ve masraflar dahildir.

Hizmet Bedeli: Fiyatlarımız için lütfen bizle iletişime geçin.

2

Başlangıç Paketi

Başlangıç Paketi kabul aşmasından sonra okullarla iletşim, devlet yurtlarına başvuru, sağlık sigortasının ayarlanması gibi ihityacınız olan bütün prosedürleri içerir. Vize randevusu ve vize görüşmesini hazırlık konuşmaları hizmetimize dahildir.

Hizmet Bedeli: Fiyatlarımız için lütfen bizle iletişime geçin.

3

Devam Paketi

Devam Paketi kapsamında Almanya'da üniversite eğitiminize başladığınız ilk günden itibaren sorunsuz bir uyum süreci yaşayabilmeniz için gerekli bütün hizmetleri içerir. Buna oturma izni başvuru için randevu ve belge hazırlama prosedürleri ve tutor ağımızdan faydalanma hakkı dahildir.

Hizmet Bedeli: Fiyatlarımız için lütfen bizle iletişime geçin.

Birlikte Çalışalım

Hizmetleriniz ilginizi mi çekti? Standart paketlerimize ek olarak kişiye özel hizmetler de sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page